Monitoring,Alarmy,Dystrybucja,Import
+ 48 575 804 901

OFERTY PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

HANDLOWCA

Doświadczenie w branży handlowej, bezpośredniej i pośredniej mile widziane.

Jesteśmy zainteresowani osobami kreatywnymi, ambitnymi, z chęcią rozwoju.

Praca od PON-PT

Godziny Pracy: 8 30 17 30 lub 7 30 16 30

ZADANIA :

- pozyskiwanie nowych klientów

- przygotowywanie ofert handlowych

- budowanie i utrzymywanie długoterminowych, biznesowych relacji z klientem

- umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

MILE WIDZIANE :

- doświadczenie w handlu

- wiedza techniczna

- prawo jazdy kat B

- umiejętności sprzedaży

- komunikatywność

OFERUJEMY :

- stałe godziny pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca w miłym i dynamicznym zespole

- możliwość rozwoju zawodowego

- narzędzia pracy : laptop, telefon, osobiste biurko

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY :-)

Zainteresowane osoby proszone są przesyłać CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres mailowy biuro@tst-group.pl.
Tweety na temat @Tonset_Group