Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
+ 48 575 804 901

DLACZEGO MY?

INDYWIDUALNE PODEJŚĆIE

W firmie TST Group Polska wdrażamy w życie wizje naszych klientów "szyte na miarę". Zapewniamy im szeroki zakres systemów zabezpieczeń i dostarczamy innych, dodatkowych rozwiązań. Jesteśmy elastyczni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze jego oczekiwania i potrzeby, które staramy się dokładnie realizować.

PEŁNA OFERTA

Tworzymy firmę handlową, dzięki czemu możemy zaoferowac Państwu zakres produktów od A do Z. Zajmujemy się sprzedażą systemów zabezpieczeń takich jak telewizja przemysłowa cctv oraz systemy alarmowe sswin, kontrole dostępu kd, domofony wideodomofony, urządzenia lan wlan oraz akcesoria i osprzęt.

KONTROLE JAKOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, aby finalny efekt sprzedawanych przez nas produktów, w pełni zadowalał klienta. Współpracujemy z grupą stałych partnerów, których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy - dzięki temu, nasze usługi są zawsze na tym samym, wysokim poziomie.

PROFFESJONALNY SERWIS

Dbamy o naszych klientów. Nasi wykwalifikowani specjaliści, służą pomocą i fachowym doradztwem, w celu dobrania najlepszych rozwiązań.

PARTNERSTWO

Dbamy o szeroki wachlarz asortymentu - mając na uwadze dalszy, dynamiczny rozwój firmy, jesteśmy otwarci na nowe współpracę z partnerami handlowymi.

DOSTĘPNOŚĆ

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 575 804 901 oraz mailowo biuro@tst-group.pl
Tweety na temat @Tonset_Group